Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
BossRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 2.0
SuspiriaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
The UnrighteousRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5