Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0