Titles you rated
The Blue LagoonRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Carlito's WayRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0