Movies
Ratings
820
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
VexilleRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Æon FluxRated ★ 3.0
Expend4blesRated ★ 3.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0