Movies
Ratings
32
AmélieRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
FameRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The FrightenersRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 2.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.0
She's the ManRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0