Series
Ratings
81
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5