Movies
Ratings
107
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
IrreversibleRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0