Titles you rated
At the BenchRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Cape FearRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Once in a SummerRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
魚座どうしRated ★ 4.0
Keep Your Left Hand DownRated ★ 3.0- Let’s RunRated ★ 2.5
- Dodge Ball in HeatRated ★ 2.5