Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jennifer's BodyRated ★ 2.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The SeatRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 5.0
Mid90sRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 1.5