Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
A Man on the InsideRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Full CountRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.0