Titles you rated
Hunter KillerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0