Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0