Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5