Series
Ratings
39
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 1.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5