Movies
Ratings
974
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- NoiseRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5