Movies
Ratings
573
The Age of AdalineRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.0
I OriginsRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.5
Viva La VidaRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0