Series
Ratings
40
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0