Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
52-Hertz WhalesRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
LiverleafRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 3.5
AntigoneRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
HideousRated ★ 4.5
La maison de HimikoRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5