Movies
Ratings
217
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5- Ghwa the Last NameRated ★ 3.0
- An Ordinary DayRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5