Titles you rated
MaidRated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
You Season 5Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
No Good DeedRated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5