Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Splinter Cell: DeathwatchRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Dragon Quest: Legend of the Hero AbelRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0