Movies
Ratings
280
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
300Rated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5