Series
Ratings
16
Dan Da DanRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5