Movies
Ratings
297
HerRated ★ 5.0- MatryoshkaRated ★ 4.0
- Every dog has his dayRated ★ 4.5
Love DocuRated ★ 4.0- Now PlayingRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.0