Titles you rated
Under NinjaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
My Strange HeroRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0