Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5