Titles you rated
MelancholiaRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Damien: Omen IIRated ★ 4.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
The RiteRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0
The RingRated ★ 5.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 2.0