Movies
Ratings
20
The Devil's GameRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0