Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- 굿데이Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.5
Barbie Life in the DreamhouseRated ★ 4.0
PriPara Season 1Rated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 4.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0