Titles you rated
Ong Bak 2Rated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Handsome SiblingsRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 5.0
Harry BrownRated ★ 5.0
WarRated ★ 5.0
SnitchRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 5.0
TyphoonRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
TakersRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 5.0