Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ContactRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5