Movies
Ratings
223
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5