Movies
Ratings
261
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
She's the ManRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0