Titles you rated
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0