Titles you rated
SurrogatesRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.0