Movies
Ratings
244
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 0.5