Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DogManRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
HopelessRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
DogmanRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5- DreamRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0