Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Good PersonRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0