Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The AuditorsRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0