Movies
Ratings
898
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5