Movies
Ratings
605
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 1.5
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5