Movies
Ratings
140
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 3.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 4.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.5