Titles you rated
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 3.0- Space BrothersRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0