Movies
Ratings
148
DerangedRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
ThorRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5