Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0