Movies
Ratings
389
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0