Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Reflection in a Dead DiamondRated ★ 3.5