Titles you rated
BITCH X RICHRated ★ 0.5
Hanada Shounen-shiRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Re:MindRated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 2.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 3.0
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 2.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 0.5
SlayersRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0