Movies
Ratings
72
DumboRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0