Titles you rated
MatildaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0